Apap Przeziębienie Fast (Apap C Plus) 10tabletek musujących

Apap Przeziębienie Fast (Apap C Plus) 10tabletek musujących

Producent: US Pharmacia
Dostępność: Dostępny
Rodzaj: Lek

 10,08 zł

Ilość:

Najwyższa jakość
naszych produktów

Nasze produkty pochodzą z pewnych źródeł od remonowanych producentów.

Możliwość darmowej
dostawy

Przy zamówieniach powyżej 300zł nie zapłacisz za przesyłkę!

Bezpieczeństwo transakcji
płatniczych

Bezpieczne transakcje dzięki szyfrowaniu SSL
 


Wskazania:

Apap C Plus jest wskazany w krótkotrwałym leczeniu objawów występujących w przebiegu przeziębienia i grypy, takich jak: gorączka, bóle głowy, bóle gardła, bóle mięśniowe, bóle kostno-stawowe.

ApapC Plus został specjalnie stworzony z myślą o osobach, które:

- potrzebują leku zwalczającego pierwsze objawy przeziębienia,

- troszczą się o bezpieczeństwo leku stosowanego na przeziębienie;

- muszą dbać o swój żołądek.



Sposób użycia:

Zazwyczaj stosowana dawka leku Apap C Plus to:

Dorośli: jednorazowo 1 tabletka co 4-6 godzin; nie należy stosować więcej niż 3 tabletki na dobę;

Dzieci powyżej 12 lat: : jednorazowo 1 tabletka co 4-6 godzin; nie należy stosować więcej niż 3 tabletki na dobę.

Przed zażyciem tabletkę należy rozpuścić w ½ szklanki wody.



Skład:

Paracetamol 500mg + kwas askorbowy 300mg oraz substancje pomocnicze, w tym: aspartam, wodorowęglan sodu, wodorowęglan sodu bezwodny; tabletka musująca.



Przeciwwskazania:

Leku nie należy podawać leku dzieciom poniżej 12 lat.

Przy stosowaniu razem z innymi lekami zawierającymi paracetamol nie należy przekraczać dawki łącznej 4 gramów paracetamolu w ciągu doby.



Opakowanie: 10 tabletek musujących


Możesz być także zainteresowany...

Inne produkty z tej kategorii...

Ostatnio przeglądane...