Paracetamol 125mg 10czopków Farmina

Producent: Farmina
Dostępność: Tymczasowo niedostępny
Rodzaj: Lek

Cena:

 3,20 zł

Cena jednostkowa:  0,32 zł za 1 szt.
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Wskazania:

Ból i gorączka różnego pochodzenia, np. ząbkowanie, po szczepieniach. Leczenie objawowe stanów grypopodobnych i przeziębienia.

Właściwości:

Paracetamol to najbardziej popularny lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. Ze względu na wysoki stopień bezpieczeństwa polecany jest przez Światową Organizację Zdrowia – WHO. Podanie doodbytnicze daje pewność dopasowania właściwej dawki leku, a w przypadku wymiotów jest to najlepsza droga podania. Paracetamol Farmina działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo, nie drażni żołądka, w zalecanych dawkach jest lekiem bardzo bezpiecznym. Należy stosować przy wysokiej temperaturze, przeziębieniu oraz po szczepieniach u dzieci.

Sposób użycia:

Od 8,3 kg do 12,5 kg (od około 9 do 24 miesiąca) – 1 czopek 3 do 4 razy na dobę. Stosować nie częściej niż co 4 godziny.
Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na substancję czynną lub na substancję pomocniczą (tłuszcz stały). Ciężka niewydolność nerek i (lub) wątroby.

Skład:

1 czopek zawiera substancję czynną: 125 mg paracetamolu, tłuszcz stały.

Opakowanie: 10 czopków

Paracetamol 125mg 10czopków Farmina opinie

Aktualnie nie ma opinii do tego produktu...

Dodaj opinię

Najwyższa jakość
naszych produktów

Nasze produkty pochodzą z pewnych źródeł od renomowanych producentów.

Możliwość darmowej
dostawy

Przy zamówieniach powyżej 300zł nie zapłacisz za przesyłkę! (nie dotyczy UPS Poltraf)

Bezpieczeństwo transakcji
płatniczych

Bezpieczne transakcje dzięki szyfrowaniu SSL
 

Możesz być także zainteresowany...

Inne produkty z tej kategorii...

Ostatnio przeglądane...