Szanowni Klienci. Z przykrością informujemy, że czas realizacji zamówień ulega wydłużeniu. Bardzo przepraszamy za niedogodności związane z oczekiwaniem na zamówione produkty. Robimy wszystko co w naszej mocy aby czas oczekiwania był jak najkrótszy. (10 dni)
Paracetamol zawiesina doustna 100ml Aflofarm

Paracetamol zawiesina doustna 100ml Aflofarm

Producent: Aflofarm
Dostępność: Tymczasowo niedostępny
Rodzaj: Lek

 5,75 zł

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu


Wskazania:

Zaleca się stosowanie Paracetamolu w bólach:

- głowy,

- zębów (w tym w bólu związanym z ząbkowaniem),

- po zabiegach chirurgicznych i stomatologicznych,

- mięśniowych i kostno-stawowych.



Właściwości:

Paracetamol w zawiesinie to środek o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym o smaku truskawkowym przeznaczony specjalnie dla dzieci powyżej 3 miesiąca życia.



Sposób użycia:

Dawka jednorazowa: 10-15 mg/kg masy ciała.

Niemowlęta 3-12 miesiąca życia: 2,5-5 ml.

Dzieci 2-6 roku życia: 5-10 ml.

Dzieci 7-12 rok życia: 10-20 ml.

Podawać co 4 godziny, maksymalnie do 4 razy na dobę.



Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Nie stosować równocześnie z innymi lekami zawierającymi paracetamol.



Działania niepożądane:

Mogą wystąpić reakcje nadwrażliwości (np. świąd, wysypka).

Objawy ze strony przewodu pokarmowego: nudności, wymioty.



Opakowanie: 100 ml

 


Opinie klientów

Aktualnie nie ma opinii do tego produktu...

Dodaj opinię

Najwyższa jakość
naszych produktów

Nasze produkty pochodzą z pewnych źródeł od renomowanych producentów.

Możliwość darmowej
dostawy

Przy zamówieniach powyżej 300zł nie zapłacisz za przesyłkę!

Bezpieczeństwo transakcji
płatniczych

Bezpieczne transakcje dzięki szyfrowaniu SSL
 

Możesz być także zainteresowany...

Inne produkty z tej kategorii...

Ostatnio przeglądane...