Gripex Hot 8saszetek cena 17,40zł

Gripex Hot 8saszetek

Producent: US Pharmacia
Dostępność: Dostępny
Rodzaj: Lek

Cena:

17,40 zł

Cena jednostkowa: 2,18 zł za 1 szt.
Ilość:
Do przechowalni
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Wskazania:

Wskazaniem do stosowania leku jest łagodzenie objawów przeziębienia, grypy i zakażeń grypopodobnych takich jak: gorączka, bóle głowy, gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe oraz objawów zapalenia błony śluzowej nosa występujących w przeziębieniu, grypie.

Właściwości:

Lek łagodzący objawy przeziębienia i grypy.
Składniki Gripex® HotActiv zwalczają objawy przeziębienia i grypy:
- paracetamol likwiduje stan podgorączkowy, gorączkę i bóle, które towarzyszą infekcjom – bóle głowy, bóle gardła, bóle mięśni i bóle kostno-stawowe,
- fenylefryna usuwa obrzęk błony śluzowej nosa, dzięki czemu udrożnia nos, hamuje katar i przywraca swobodę oddechu,
- witamina C wspiera układ odpornościowy organizmu.

Sposób użycia:

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1 saszetka, w razie konieczności dawkę powtarzać nie częściej niż co 4-6 godz. (maksymalnie 6 saszetek na dobę).
Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance gorącej wody.
Lek można stosować niezależnie od posiłków.
Leku Gripex HotActiv nie stosować dłużej niż 3-5 dni bez konsultacji lekarskiej.

Skład:

1 saszetka zawiera:
substancje czynne: paracetamol 650 mg, Kwas askorbowy 50 mg, fenylefryny chlorowodorek 10 mg;
substancje pomocnicze: aspartam (E 951)7 sacharoza, kwas cytrynowy, sodu cytrynian, aromaty cytrynowe, potasu acesulfam (E 950), żółcień chinolinowa (E104).
Gripex HotActiv zawiera sacharozę.
Jedna saszetka zawiera 1,981 g sacharozy, co odpowiada ok. 0,2 wymiennika węglowodanowego.
Lek zawiera aspartam.

Przeciwwskazania:

- Jeśli wcześniej występowały objawy uczulenia na którykolwiek składnik leku.
- Jeśli występują następujące schorzenia: niestabilna choroba wieńcowa, zaburzenia rytmu serca, wysokie ciśnienie tętnicze, wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej i reduktazy methemoglobinowei, ciężka niewydolność wątroby lub nerek, wirusowe zapalenie wątroby, choroba alkoholowa, fenyloketonuria, jaskra z wąskim kątem przesączania, anatomicznie wąski kąt przesączania.
- W czasie stosowania leków z grupy inhibitorów MAO i okresie do 2 tygodni od zaprzestania przyjmowania łych leków.
- W czasie przyjmowania zydowudyny (lek stosowany w leczeniu zakażenia wirusem HIV).

Opakowanie: 8 saszetek

Gripex Hot 8saszetek opinie

Aktualnie nie ma opinii do tego produktu...

Dodaj opinię

Najwyższa jakość
naszych produktów

Nasze produkty pochodzą z pewnych źródeł od renomowanych producentów.

Możliwość darmowej
dostawy

Przy zamówieniach powyżej 300zł nie zapłacisz za przesyłkę! (nie dotyczy UPS Poltraf)

Bezpieczeństwo transakcji
płatniczych

Bezpieczne transakcje dzięki szyfrowaniu SSL
 

Możesz być także zainteresowany...

Inne produkty z tej kategorii...

Ostatnio przeglądane...