Coldrex Maxgrip C 24tabletki

Coldrex Maxgrip C 24tabletki

Dostępność: Dostępny
Rodzaj: Lek

Cena:

19,90 zł 18,43 zł netto

Cena jednostkowa: 8,29 zł za 10 tabletek
Ilość:
Do przechowalni
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu


Wskazania:

Coldrex stosuje się w dolegliwościach związanych z grypą i przeziębieniem takich jak: bóle głowy, dreszcze, bóle kostne i mięśniowe, niedrożność przewodów nosowych, bóle zatok i gardła.



Właściwości:

Tabletki Coldrex MaxGrip C zawierają następujące substancje czynne: paracetamol, chlorowodorek fenylefryny, kofeinę, wodzian terpinu i witaminę C.

Paracetamol - działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo.

Fenylefryna - obkurcza naczynia krwionośne i udrożnia przewody nosowe.

Kofeina - nasila działanie przeciwbólowe paracetamolu.

Wodzian terpinu - działa wykrztuśnie.

Witamina C - witamina, której niedobory mogą wystąpić w pierwszych dniach przeziębienia i grypy.



Sposób użycia:

Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: doustnie 2 tabletki podawać do 4 razy na dobę. Nie należy przyjmować dawki leku częściej, niż co 4 godziny ani stosować więcej niż 8 tabletek w ciągu doby.



Jeśli objawy choroby nie ustępują należy skonsultować się z lekarzem.



Skład:

(1 tabletka): paracetamol 500 mg, kofeina 25 mg, chlorowodorek fenylefryny 5 mg, wodzian terpinu 20 mg, kwas askorbinowy 30 mg. Substancje pomocnicze: skrobię kukurydzianą, skrobię rozpuszczalną, talk, kwas stearynowy, powidon, potasu sorbinian, sodu laurylosiarczan, żółty barwnik (E110).

Przeciwwskazania:

Nie należy stosować łącznie z innymi preparatami zawierającymi w swoim składzie paracetamol. Nie należy stosować preparatu Coldrex u osób z nadwrażliwością na paracetamol, fenylefrynę, kofeinę, wodzian terpinu lub witaminę C.



Do innych przeciwwskazań należą;





  • ciężka niewydolność wątroby i nerek





  • nadczynność tarczycy,





  • cukrzyca,





  • nadciśnienie tętnicze krwi,





  • tętniaki,





  • schorzenia serca,





  • ciąża, laktacja,





  • podwyższone ciśnienie śródgałkowe,





  • przerost gruczołu krokowego,





  • niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej,





  • choroba alkoholowa,





  • przyjmowanie trójpierścieniowych leków  przeciwdepresyjnych, beta -adrenolityków,





  • przyjmowanie inhibitorów MAO w ciągu ostatnich 2 tygodni.





Opakowanie: 24tabletki


Coldrex Maxgrip C 24tabletki opinie

Aktualnie nie ma opinii do tego produktu...

Dodaj opinię

Najwyższa jakość
naszych produktów

Nasze produkty pochodzą z pewnych źródeł od renomowanych producentów.

Możliwość darmowej
dostawy

Przy zamówieniach powyżej 300zł nie zapłacisz za przesyłkę! (nie dotyczy UPS Poltraf)

Bezpieczeństwo transakcji
płatniczych

Bezpieczne transakcje dzięki szyfrowaniu SSL
 

Możesz być także zainteresowany...

Inne produkty z tej kategorii...

Ostatnio przeglądane...