Gripex Control 12 tabletek

Producent: US PHARMACIA SP. Z O.O.
Dostępność: Dostępny
Rodzaj: Lek

Cena:

 11,35 zł

Ilość:
Do przechowalni
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Właściwości:

Gripex Control zawiera 500 mg paracetamolu i 50 mg kofeiny. Pomaga przy bólach mięśniowych, stawowych i kostnych różnego pochodzenia, bólach głowy, migrenie, bólach zębów czy bólach menstruacyjnych oraz gorączce i bólach gardła

Sposób użycia:

Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: 1-2 tabletek co 4-6 godzin (maksymalnie 8 tabletek na dobę).

Skład:

1 tabletka zawiera:
Substancje czynne: paracetamol: 500mg, Kofeina 50mg.
Substancje pomocnicze: powidon, skrobia ziemniaczana, celuloza mikrokrystaliczna, sól sodowa glikolanu skrobi, talk, krzemionka koloidalna bezwodna, magnezu stearynian.

Opakowanie: 12 tabletek

Gripex Control 12 tabletek opinie

Aktualnie nie ma opinii do tego produktu...

Dodaj opinię

Najwyższa jakość
naszych produktów

Nasze produkty pochodzą z pewnych źródeł od renomowanych producentów.

Możliwość darmowej
dostawy

Przy zamówieniach powyżej 300zł nie zapłacisz za przesyłkę! (nie dotyczy UPS Poltraf)

Bezpieczeństwo transakcji
płatniczych

Bezpieczne transakcje dzięki szyfrowaniu SSL
 

Możesz być także zainteresowany...

Inne produkty z tej kategorii...

Ostatnio przeglądane...