Saridon 10tabletek cena 12,30zł

Saridon 10tabletek

Producent: Bayer
Dostępność: Tymczasowo niedostępny
Rodzaj: Lek

Cena:

12,30 zł

Cena jednostkowa: 12,30 zł za 10 tabletek
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu


Wskazania:

Bóle różnego pochodzenia: głowy, zębów, nerwobólach, bólach reumatoidalnych itp. grypa, przeziębienia oraz bolesne miesiączkowanie.



Właściwości:

Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, przeciwzapalne.



Sposób użycia:

Dorośli: doraźnie 1 tabl., zazwyczaj 1/2-1 tabl. do 3 razy dziennie. Dzieci powyżej 12 r.ż.: 1/2-1 tabl. do 3 razy dziennie. Tabletki przyjmować doustnie, po jedzeniu, obficie popijając.



Skład:

Paracetamol 250 mg, propyfenazon 150 mg, kofeina 50 mg.



Przeciwwskazania:

Dzieci poniżej 12 lat, ciąża, okres karmienia, ostra porfiria wątrobowa, alkoholizm, ciężka niewydolność wątroby i nerek. Nadwrażliwość na aminofenazon lub paracetamol.



Opakowanie: 10 tabletek


Saridon 10tabletek opinie

Aktualnie nie ma opinii do tego produktu...

Dodaj opinię

Najwyższa jakość
naszych produktów

Nasze produkty pochodzą z pewnych źródeł od renomowanych producentów.

Możliwość darmowej
dostawy

Przy zamówieniach powyżej 300zł nie zapłacisz za przesyłkę! (nie dotyczy UPS Poltraf)

Bezpieczeństwo transakcji
płatniczych

Bezpieczne transakcje dzięki szyfrowaniu SSL
 

Możesz być także zainteresowany...

Inne produkty z tej kategorii...

Ostatnio przeglądane...