Wyszukiwarka zaawansowana

Ibuprom Zatoki Tabs 12tabletki

Ibuprofenum, Phenylephrini hydrochloridu

Producent: US Pharmacia
Produkt jest dostępny
Cena:  9,90 
op


Poleć znajomemu
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Wskazania:

Ból i niedrożność nosa i zatok.
Ból głowy oraz bóle związane z niedrożnością zatok.
Gorączka w przebiegu grypy lub przeziębienia.

Właściwości:

Połączenie dwóch substancji czynnych: ibuprofenu o działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym oraz fenylefryny udrożniającej nos sprawia, że Ibuprom Zatoki Tabs to idealny, specjalistyczny lek na ból i niedrożność zatok.
Ibuprofen:
- szybko usuwa ból,
- działa przeciwzapalnie,
- jedna dawka zawiera maksymalną,
- dawkę ibuprofenu.

Fenylefryna:
- udrożnia nos,
- usuwa uczucie ucisku,
- jedna dawka zawiera maksymalną,
- dawkę fenylefryny.

Jedna dawka (dwie tabletki) zawiera maksymalną dawkę fenylefryny i ibuprofenu dostępne bez recepty.
Wygodna forma - małe drażowane tabletki.
Może być stosowany od 12 roku życia.

Sposób użycia:
Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat: 2 tabletki 3 razy na dobę (co 8 godzin).
Należy zachować co najmniej 4 godzinną przerwę pomiędzy dawkami. Nie należy stosować więcej niż 6 tabletek na dobę.
Należy stosować najmniejszą skuteczną dawkę, przez najkrótszy okres, do złagodzenia objawów. Stosować tylko u osób powyżej 12. roku życia
Należy przestrzegać co najmniej 4-godzinnego odstępu między kolejnymi dawkami. Nie wolno przyjmować leku przez okres ponad 3 dni bez konsultacji z lekarzem.
Stosowanie leku Ibuprom Zatoki Tabs w okresie ciąży i karmienia piersią jest przeciwwskazane.

Skład:

Jedna tabletka Ibupromu Zatoki Tabs zawiera 200mg ibuprofenu i 6,1 mg fenylefryny.

Opakowanie: 12 tabletek

Użytkownicy, którzy kupili ten produkt kupili również: