Naproxen 200 mg 10 tabletek Aflofarm cena 3,95zł

Naproxen 200 mg 10 tabletek Aflofarm

Producent: Aflofarm
Dostępność: Dostępny
Rodzaj: Lek

Cena:

3,95 zł

Cena jednostkowa: 3,95 zł za 10 tabletek
Ilość:
Do przechowalni
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Wskazania:

Jako lek przeciwbólowy i przeciwzapalny w chorobach reumatoidalnych (np. reumatoidalnym zapaleniu stawów, młodzieńcze reumatoidalne zapalenie stawów, zesztywniającym zapaleniu stawów kręgosłupa), napadach dny, bolesnym miesiączkowaniu oraz w zaburzeniach mięśniowo-szkieletowych ( np. skręcenie, uszkodzenie powysiłkowe, ból lędźwiowy, zapalenie kaletek maziowych).

Właściwości:

Preparat zawiera substancję czynną naproksen, należącą do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) działającą także przeciwbólowo.

Sposób użycia:

Dorośli:
- doraźnie w zwalczaniu bólu 2 tabletki (400 mg) jednorazowo, a następnie w razie konieczności 1 tabletkę co 6 do 8 godzin;
- w schorzeniach reumatoidalnych i bólach przewlekłych zazwyczaj 2 tabletki na dobę; w ostrych stanach dawkę można zwiększyć do 3-5 tabletek na dobę w dawkach podzielonych;
- w ostrych napadach dny od 3 do 3,5 tabletki jednorazowo, następnie 1 tabletkę co 8 godzin.
Dzieci powyżej 5 lat (wyłącznie w młodzieńczym reumatoidalnym zapaleniu stawów):
- 10 mg naproksenu na kg mc. na dobę podzielone na dwie dawki co 12 godzin.

Skład:

1 tabletka zawiera:
substancja czynna: naproksen 200 mg,
substancje pomocnicze: laktoza, skrobia kukurydziana, stearynian magnezu, Poliwidon, krzemionka koloidalna, dodecylosiarczan sodu, żółcień pomarańczowa (E 110).

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na naproksen, kwas acetylosalicylowy oraz na inne leki z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), czynna choroba wrzodowa żołądka i/lub dwunastnicy, krwanienia z przewodu pokarmowego, skaza krwotoczna, ciężka niewydolność nerek (klirens kreatyniny mniejszy niż 20 ml/min ). III trymestr ciąży.

Opakowanie: 10 tabletek

Naproxen 200 mg 10 tabletek Aflofarm opinie

    • Ocena
    Opinia Jusi z dnia 10-03-2022

    Dobry na bóle stawów i reumatyczne. Cena bardzo ok.

    • Ocena
    Opinia Iwona z dnia 16-02-2022

    Dobry lek

    • Ocena
    Opinia Barbara z dnia 07-02-2022

    Zamówienie

    • Ocena
    Opinia Agnieszka z dnia 05-02-2022

    Naproxsen

    • Ocena
    Opinia Maciej z dnia 31-01-2022

    Zamawiam

    • Ocena
    Opinia Janina z dnia 28-12-2021

    28 12

    • Ocena
    Opinia Monika z dnia 26-12-2021

    Proszę o przesłanie leku na bóle miesiączkowe

    • Ocena
    Opinia Edwatd z dnia 08-12-2021

    Niewiem o jaką treść chodz

    • Ocena
    Opinia JAREK z dnia 07-12-2021

    ..

    • Ocena
    Opinia BEATA z dnia 22-11-2021

    1 op

    • Ocena
    Opinia Rafał z dnia 22-11-2021

    Wyczytałem, że badacze z Francji na łamach czasopisma naukowego "Molecules" donoszą, iż w ciągu godziny może obniżać ilość wirusa SARS-CoV-2 w płucach aż o 82 proc. Warto o tym poczytać. Ponadto to dobry lek przeciwbólowy, Żonie zawsze pomaga przy bólach miesiączkowych.

Dodaj opinię

Najwyższa jakość
naszych produktów

Nasze produkty pochodzą z pewnych źródeł od renomowanych producentów.

Możliwość darmowej
dostawy

Przy zamówieniach powyżej 300zł nie zapłacisz za przesyłkę! (nie dotyczy UPS Poltraf)

Bezpieczeństwo transakcji
płatniczych

Bezpieczne transakcje dzięki szyfrowaniu SSL
 

Możesz być także zainteresowany...

Inne produkty z tej kategorii...

Ostatnio przeglądane...