Waluty:
Twój koszyk Wartość:  0,00 zł

Apteka internetowa z dostawą do domu!

Theraflu ExtraGrip 10saszetek

Paracetamol.,Phenyleph.,Pheniramini mal.

Producent: Novartis Consumer Health
Produkt jest dostępny
Cena:  14,24 
op
Do przechowalni



Poleć znajomemu
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Wskazania:

Preparat stosuje się w leczeniu objawów grypy i przeziębienia, takich jak:




  • gorączka,


  • dreszcze,


  • bóle mięśni,


  • bóle kostno-stawowe,


  • bóle głowy,


  • obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa,


  • nadmierna wydzielina z nosa,


  • kichanie.



Właściwości:

Zmniejsza przekrwienie i obrzęk błony śluzowej nosa, działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Wykazuje również działanie antyhistaminowe.



Sposób użycia:

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: zawartość jednej saszetki należy rozpuścić w 1 szklance gorącej wody. Przyjmować doustnie w postaci gorącego napoju. Jednorazowo można przyjąć zawartość 1 saszetki. W razie konieczności dalszego leczenia objawowego dawkę tę można powtórzyć po 4-6 godzinach. W ciągu doby można przyjąć zawartość 3 saszetek.

Zgodnie z przedstawionym schematem dawkowania preparat można stosować nieprzerwanie wyłącznie przez 5 kolejnych dni.

1 saszetka zawiera proszek do sporządzania roztworu doustnego o naturalnym aromacie cytrynowym. Proszek jest rozpuszczalny w gorącej wodzie.



Skład:

(1 saszetka): paracetamol 650 mg, chlorowodorek fenylefryny 10 mg,  maleinian feniraminy 20 mg oraz substancje pomocnicze w tym sacharoza.



Przeciwwskazania:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, choroby wątroby i/lub nerek, nadciśnienie tętnicze, przerost gruczołu krokowego, cukrzycę, choroby płuc, jaskrę, padaczkę. Gdy przyjmujesz inne niesteroidowe leki przeciwzapalne, leki nasenne, przeciwpadaczkowe, uspakajające, doustne leki przeciwzakrzepowe, leki obniżające ciśnienie krwi, glikozydy naparstnicy, alkaloidy sporyszu.



Opakowanie: 10 saszetek



Użytkownicy, którzy kupili ten produkt kupili również: 

 



 

Paczkomaty InPost