Waluty:
Twój koszyk Wartość:  0,00 zł

Apteka internetowa z dostawą do domu!

Coldrex MaxGrip o smaku cytrynowym 10saszetek

Paracetamolum, Ac.ascorb., Phenylephrini

Producent: Glaxosmithkline
Produkt jest dostępny
Cena:  9,79 
op
Do przechowalni



Poleć znajomemu
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Wskazania:

Coldrex MaxGrip jest wskazany do krótkotrwałego, objawowego leczenia:




  • grypy lub przeziębienia



przebiegających z:




  • gorączką,


  • dreszczami,


  • bólem głowy,


  • bólem gardła,


  • katarem,


  • zapaleniem zatok.



Właściwości:

Coldrex MaxGrip jest lekiem o działaniu: 




  • przeciwbólowym i przeciwgorączkowym (paracetamol w maksymalnej dawce),


  • obkurczajacym naczynia krwionośne błon śluzowych nosa,


  • zmniejszającym przekrwienie,


  • udrożniającym nos i zatoki - (fenylefryna),


  • uzupełniającym niedobory witaminy C (kwas askorbowy).



Sposób użycia:

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: Jedna saszetka preparatu Coldrex MaxGrip co 4 do 6 godzin.

Nie stosować więcej niż 4 saszetki na dobę.

Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej - preparatu Coldrex MaxGrip nie należy stosować dłużej niż siedem dni.

Proszek należy rozpuścić w gorącej wodzie i wypić.



Skład:

1 saszetka zawiera 1000 mg paracetamolu, 10 mg chlorowodorku fenylefryny i 40 mg kwasu askorbowego oraz substancje pomocnicze: sacharozę, kwas cytrynowy, cytrynian sodu, skrobię kukurydzianą, cyklaminian sodu, sacharynian sodu, bezwodną krzemionkę koloidalną, aromat cytrynowy, naturalną kurkuminę.



Przeciwwskazania:

Nie należy stosować preparatu Coldrex MaxGrip w razie nadwrażliwości na paracetamol, fenylefrynę, kwas askorbowy lub inne składniki leku oraz w przypadku niewydolności wątroby, ciężkiej niewydolności nerek, nadciśnienia tętniczego, nadczynności tarczycy, cukrzycy, chorób serca.

Preparat jest przeciwwskazany u osób przyjmujących trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne lub leki blokujące receptory beta-adrenergiczne  oraz u osób przyjmujących inhibitory monoaminooksydazy (MAO) i 2 tygodnie po ich zastosowaniu.

Nie zaleca się podawania preparatu dzieciom poniżej 12 lat, kobietą w ciąży i karmiącym piersią. Coldrex MaxGrip nie powoduje senności i nie  wpływa negatywnie  na zdolność prowadzenia pojazdów mechanicznych i obsługiwania maszyn.



Opakowanie: 10 saszetek



Użytkownicy, którzy kupili ten produkt kupili również: 

 



 

Paczkomaty InPost