Waluty:
Twój koszyk Wartość:  0,00 zł

Apteka internetowa z dostawą do domu!

Apap Przeziębienie Hot 8saszetek

Paracetamol, Ac.ascorb., Phenylep.hydroc

Producent: US Pharmacia
Produkt jest dostępny
Cena:  9,45 
op
Do przechowalni



Poleć znajomemu
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Wskazania:

Wskazaniem do stosowania leku jest krótkotrwałe łagodzenie objawów przeziębienia, grypy i zakażeń grypopodobnych, takich jak: gorączka, bóle głowy, gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe oraz objawów obrzęku błony śluzowej nosa występujących w przeziębieniu, grypie.



Właściwości:

Apap Przeziębienie Hot jest lekiem wieloskładnikowym zawierającym paracetamol, kwas askorbowy oraz chlorowodorek fenylefryny. Wykazuje działanie przeciwgorączkowe, przeciwbólowe i udrożniające noc. Łagodzi objawy przeziębienia i grypy.



Sposób użycia:

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1 saszetka co 4-6 godzin (maksymalnie 6 saszetek na dobę). Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance gorącej wody.



Skład:

1 saszetka zawiera: Paracetamolum (paracetamol) 650 mg, Acidum ascorbicum (kwas askorobowy) 50 mg, Phenylephrini hydrochloridum (chlorowodorek fenylefryny) 10 mg.

Pozostałe składniki: sacharoza, kwas cytrynowy bezwodny, cytrynian sodu, aromat cytrynowy 87A069, aromat cytrynowy 875060, acesulfam K, aromat cytrynowy 501.476/AP0504, aromat cytrynowy 875928, aspartam, żółcień chinolinowa.



Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na składniki preparatu. Preparatu nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat. Niestabilna choroba wieńcowa. Zaburzenia rytmu serca. Wysokie ciśnienie tętnicze. Wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej i reduktazy methemoglobinowej. Ciężka niewydolność wątroby lub nerek. Wirusowe zapalenie wątroby. Choroba alkoholowa. Fenyloketonuria (ze względu na zawartość aspartamu). Nie należy stosować leku podczas leczenia inhibitorami MAO i w okresie do 2 tygodni po zaprzestaniu ich stosowania. Nie należy stosować leku w skojarzeniu z trójpierścieniowymi lekami przeciwdepresyjnymi. Nie stosować w czasie leczenia zydowudyną. Jaskra z wąskim kątem przesączania. Nadczynność tarczycy. Nie należy stosować preparatu w okresie ciąży oraz karmienia piersią.



Opakowanie: 8 saszetek



Użytkownicy, którzy kupili ten produkt kupili również: 

 



 

Paczkomaty InPost