Waluty:
Twój koszyk Wartość:  0,00 zł

Apteka internetowa z dostawą do domu!

Apap Przeziębienie Caps 8kapsułek data ważności: 2016.12.31

Paracetamolum, Phenylephrini hydrochlori

Producent: US Pharmacia
Produkt jest dostępny
Cena:  7,29 
op
Do przechowalni



Poleć znajomemu
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Wskazania i właściwości:

Apap Przeziębienie Caps stosowany jest w doraźnym leczeniu objawowym w celu złagodzenia objawów grypy i przeziębienia, takich jak: katar, ból głowy, gorączka czy bóle stawowo-mięśniowe.



Sposób użycia:

Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat, doustnie od 1 do 2 kapsułek, 3-4 razy na dobę. Nie należy stosować więcej niż 8 kapsułek na dobę 



Skład:

Paracetamol 500mg, Phenylephrini hydrochloridum 6,1mg.



Przeciwwskazania:

Uczulenie na którykolwiek ze składników leku.



Opakowanie: 8 kapsułek




 



 

Paczkomaty InPost