Waluty:
Twój koszyk Wartość:  0,00 zł

Apteka internetowa z dostawą do domu!

Gripex HotActiv 12saszetek

Paracetamolum, Ac.ascorb., Phenylephrini

Producent: US Pharmacia
Produkt jest dostępny
Cena:  11,98 
op
Do przechowalni



Poleć znajomemu
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Wskazania:

Wskazaniem do stosowania leku jest łagodzenie objawów przeziębienia, grypy i zakażeń grypopodobnych takich jak: gorączka, bóle głowy, gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe oraz objawów zapalenia błony śluzowej nosa występujących w przeziębieniu, grypie.

Właściwości:

Lek łagodzący objawy przeziębienia i grypy.
Składniki Gripex® HotActiv zwalczają objawy przeziębienia i grypy:
- paracetamol likwiduje stan podgorączkowy, gorączkę i bóle, które towarzyszą infekcjom – bóle głowy, bóle gardła, bóle mięśni i bóle kostno-stawowe,
- fenylefryna usuwa obrzęk błony śluzowej nosa, dzięki czemu udrożnia nos, hamuje katar i przywraca swobodę oddechu,
- witamina C wspiera układ odpornościowy organizmu.

Sposób użycia:

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1 saszetka, w razie konieczności dawkę powtarzać nie częściej niż co 4-6 godz. (maksymalnie 6 saszetek na dobę).
Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance gorącej wody.
Lek można stosować niezależnie od posiłków.
Leku Gripex HotActiv nie stosować dłużej niż 3-5 dni bez konsultacji lekarskiej.

Skład:

1 saszetka zawiera:
substancje czynne: paracetamol 650 mg, Kwas askorbowy 50 mg, fenylefryny chlorowodorek 10 mg;
substancje pomocnicze: aspartam (E 951)7 sacharoza, kwas cytrynowy, sodu cytrynian, aromaty cytrynowe, potasu acesulfam (E 950), żółcień chinolinowa (E104).
Gripex HotActiv zawiera sacharozę.
Jedna saszetka zawiera 1,981 g sacharozy, co odpowiada ok. 0,2 wymiennika węglowodanowego.
Lek zawiera aspartam.

Przeciwwskazania:

- Jeśli wcześniej występowały objawy uczulenia na którykolwiek składnik leku.
- Jeśli występują następujące schorzenia: niestabilna choroba wieńcowa, zaburzenia rytmu serca, wysokie ciśnienie tętnicze, wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej i reduktazy methemoglobinowei, ciężka niewydolność wątroby lub nerek, wirusowe zapalenie wątroby, choroba alkoholowa, fenyloketonuria, jaskra z wąskim kątem przesączania, anatomicznie wąski kąt przesączania.
- W czasie stosowania leków z grupy inhibitorów MAO i okresie do 2 tygodni od zaprzestania przyjmowania łych leków.
- W czasie przyjmowania zydowudyny (lek stosowany w leczeniu zakażenia wirusem HIV).

Opakowanie: 12 saszetek

Użytkownicy, którzy kupili ten produkt kupili również: 

 



 

Paczkomaty InPost