Waluty:
Twój koszyk Wartość:  0,00 zł

Apteka internetowa z dostawą do domu!

Paracetamol Hasco 500mg 30tabletek

Paracetamolum

Producent: Hasco
Produkt jest dostępny
Cena:  4,78 
op
Do przechowalni



Poleć znajomemu
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Wskazania:

Lek przeciwbólowy stosowany w bólach głowy, bólach gardła, migrenach, bólach zębów, bólach kostnych, stawowych i mięśniowych oraz bolesnym miesiączkowaniu, ponadto w przeziębieniach i stanach grypopodobnych (lek przeciwgorączkowy).

Właściwości:

Paracetamol stosuje się u osób dorosłych oraz dzieci. Lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy.

Sposób użycia:

Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: 2 tabletki, w razie konieczności do 4 razy na dobę.
Nie przyjmować leku częściej niż co 4 godziny.
Nie przekraczać dawki maksymalnej do 8 tabletek na dobę.
Dzieci w wieku 6 – 12lat: 0,5 -1 tabletki, w razie konieczności do 4 razy na dobę.
Nie przyjmować leku częściej niż co 4 godziny.
Nie przekraczać dawki maksymalnej do 4 tabletek na dobę.
Bez konsultacji z lekarzem leku nie należy stosować regularnie dłużej niż przez 3 dni.

Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą produktu leczniczego, ciężka niewydolność wątroby lub wirusowe zapalenie wątroby, ciężka niewydolność nerek, choroba alkoholowa.

Skład:

Substancją czynną leku jest paracetamol. 1 tabletka zawiera 500 mg paracetamolu. Ponadto lek zawiera: skrobię kukurydzianą żelowaną, powidon(K-30), potasu sorbinian, magnezu stearynian oraz otoczkę tabletki (Opadry II 57U1853 9 White): hypromeloza, tytanu dwutlenek, polidekstroza, talk, maltodekstryna, triglicerydy nasyconych kwasów tłuszczowych o średniej długości łańcucha.

Opakowanie: 30 tabletek


 



 

Paczkomaty InPost