Waluty:
Twój koszyk Wartość:  0,00 zł

Apteka internetowa z dostawą do domu!

Paracetamol Farmina 500mg 10czopków doodbytniczych

Paracetamolum

Producent: HELP S.A. PHARMACEUTICALS
Produkt jest dostępny
Cena:  3,75 
op
Do przechowalni



Poleć znajomemu
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Wskazania:

Bóle różnego pochodzenia (bóle głowy, zębów, mięśniowe, stawowe i kostne, bolesne miesiączkowanie, po zabiegu chirurgicznym lub stomatologicznym); gorączka (np. w przeziębieniach i stanach grypowych, po szczepieniach).



Właściwości:

Lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy.



Sposób użycia:

Lek przeznaczony do podawania doodbytniczego. Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 1–2 czopki co 4–6 godzin. Nie przekraczać maksymalnej dawki dziennej wynoszącej 4 g na dobę, uwzględniając wszystkie preparaty zawierające paracetamol. Jeśli objawy nasilą się lub nie ustąpią po 7 dniach należy skontaktować się z lekarzem.



Skład:

1 czopek zawiera substancję czynną: 500 mg paracetamolu.



Przeciwwskazania:

Nie należy stosować leku Paracetamol Farmina w przypadku:





  • nadwrażliwości (uczulenia) na którykolwiek ze składników leku,


  • ciężkiej niewydolności nerek i wątroby,


  • choroby alkoholowej.




Uwaga:

Nie należy stosować innych leków zawierających paracetamol.



Opakowanie: 10 czopków doodbytniczych



Użytkownicy, którzy kupili ten produkt kupili również: 

 



 

Paczkomaty InPost