Waluty:
Twój koszyk Wartość:  0,00 zł

Apteka internetowa z dostawą do domu!

Betadrin WZF krople do nosa 10ml

Diphenhydramini hydr.Naphazolini nitr.

Produkt jest dostępny
Cena:  6,90 
op
Do przechowalni



Poleć znajomemu
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Wskazania:

Lek Betadrin WZF stosuje się w ostrych stanach zapalnych błony śluzowej nosa, w zaostrzeniu przewlekłego nieżytu nosa, w przebiegu sezonowego i całorocznego alergicznego nieżytu nosa lub przeziębienia.

 


Właściwości:

Betadrin WZF jest lekiem złożonym zawierającym w swoim składzie substancję przeciwhistaminową - difenhydraminę i alfa-adrenomimetyk - nafazolinę. W wyniku działania tych dwóch substancji, lek usuwa objawy nieżytu błony śluzowej nosa, takie jak: katar, uczucie zatkanego nosa, zaczerwienienie, obrzęk z upośledzeniem drożności zatok, przede wszystkim jeśli ich przyczyną jest uczulenie. Lek działa objawowo i przeznaczony jest do leczenia doraźnego.

 


Sposób użycia:

Lek przeznaczony do stosowania wyłącznie do nosa.

Dorośli i dzieci w wieku powyżej 6 lat: 1-3 krople do każdego otworu nosowego, nie częściej niż co 4-6 godzin.

Bez zalecenia lekarza, leku nie należy stosować dłużej niż 3-5 dni.

W przypadku wrażenia, że działanie leku jest za mocne lub za słabe, należy zwrócić się do lekarza.

 


Skład:

1 ml zawiera jako




    • substancje czynne: 1 mg difenhydraminy chlorowodorku i 0,33 mg nafazoliny azotanu oraz

 


    • substancje pomocnicze: benzalkoniowy chlorek roztwór, disodu edetynian, kwas borowy, sodu wodorotlenek 10% (do ustalenia pH), woda oczyszczona.






Przeciwwskazania:

Nie należy stosować leku Betadrin WZF, jeśli stwierdzono:




    • nadwrażliwość na którykolwiek ze składników

 


    • jaskrę z wąskim kątem;

 


    • nadwrażliwość na środki adrenomimetyczne.




Opakowanie: 10ml

 


Użytkownicy, którzy kupili ten produkt kupili również: 

 



 

Paczkomaty InPost