Waluty:
Twój koszyk Wartość:  0,00 zł

Apteka internetowa z dostawą do domu!

Saridon 20tabletek

Paracetamolum, Propyphenazone, Coff.

Producent: Bayer
Produkt jest dostępny
Cena:  13,23 
op
Do przechowalni



Poleć znajomemu
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Wskazania:

Bóle różnego pochodzenia: głowy, zębów, nerwobólach, bólach reumatoidalnych itp. grypa, przeziębienia oraz bolesne miesiączkowanie.



Właściwości:

Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, przeciwzapalne.



Sposób użycia:

Dorośli: doraźnie 1 tabl., zazwyczaj 1/2-1 tabl. do 3 razy dziennie. Dzieci powyżej 12 r.ż.: 1/2-1 tabl. do 3 razy dziennie. Tabletki przyjmować doustnie, po jedzeniu, obficie popijając.



Skład:

Paracetamol 250 mg, propyfenazon 150 mg, kofeina 50 mg.



Przeciwwskazania:

Dzieci poniżej 12 lat, ciąża, okres karmienia, ostra porfiria wątrobowa, alkoholizm, ciężka niewydolność wątroby i nerek. Nadwrażliwość na aminofenazon lub paracetamol.



Opakowanie: 20 tabletek



Użytkownicy, którzy kupili ten produkt kupili również: 

 



 

Paczkomaty InPost