Waluty:
Twój koszyk Wartość:  0,00 zł

Apteka internetowa z dostawą do domu!

Efferalgan 300mg 10czopków doodbytniczych

Paracetamolum

Producent: UPSA
Produkt jest dostępny
Cena:  6,28 
op
Do przechowalni



Poleć znajomemu
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Wskazania:

Stany gorączkowe, przeziębienie, grypa. Bóle głowy, zębów, stawowe, mięśniowe, nerwobóle.



Właściwości:

Lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.



Sposób użycia:

Preparat do stosowania doodbytniczego. Przeznaczony dla dzieci o masie ciała od 15 do 24 kg (wiek około 4 do 9 lat). Właściwa dawka leku to jeden czopek. W razie konieczności podawać co 6 godzin. Nie więcej niż 4 czopki na dobę. Zalecana dawka dobowa to 60 mg na kg masy ciała. Należy podać w 4 dawkach podzielonych tzn. 15 mg/kg mc. co 6 godzin. Dorośli i dzieci ponad 50 kg: całkowita dawka paracetamolu nie powinna przekraczać 4 mg na dobę.



Skład:

Efferalgan zawiera 300 mg paracetamolu.



Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na składniki leku.



Opakowanie: 10 czopków



Użytkownicy, którzy kupili ten produkt kupili również: 

 



 

Paczkomaty InPost