Waluty:
Twój koszyk Wartość:  0,00 zł

Apteka internetowa z dostawą do domu!

Ibuprom Max Sprint 20kapsułek

Ibuprofenum

Producent: US Pharmacia
Produkt jest dostępny
Cena:  11,82 
op
Do przechowalni



Poleć znajomemu
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Wskazania:

Wskazaniem do stosowania leku są dolegliwości bólowe o różnej etiologii o nasileniu słabym do umiarkowanego, w tym: bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśniowe, bóle okolicy lędźwiowo-krzyżowej, bóle kostne i stawowe.



Właściwości:

Ibuprom Max Sprint jest lekiem działającym przeciwbólowo, przeciwgorączkowo oraz przeciwzapalnie – ibuprofen, aktywny składnik, stosowany jest także w leczeniu stanu zapalnego, który jest jedną z przyczyn bólu.

Ibuprom Max Sprint to:

- silny lek w szybko działającej formie,

- szybko rozpuszczająca się kapsułka,

- szybkie wchłanianie substancji czynnej,

- nowoczesna i wygodna postać przyjmowania leku.



Sposób użycia:

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: W doraźnym leczeniu: 1 kapsułka doustnie co 4 godziny (nie należy stosować więcej niż 3 kapsułki w ciągu doby). Kapsułek nie należy rozgryzać.



Skład:

1 kapsułka elastyczna zawiera substancje czynną: ibuprofen 400mg.



Przeciwwskazania:

Uczulenie na ibuprofen, kwas acetylosalicylowy, inne niesteroidowe leki przeciwzapalne lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu.

Choroba wrzodowa żołądka i/lub dwunastnicy, krwawienia z przewodu pokarmowego, zaburzenia czynności wątroby i/lub nerek, choroby serca, skaza krwotoczna, choroby układu pokarmowego, przewlekłe zapalne choroby jelit, nietolerancja niektórych cukrów.

Ibuprom Max Sprint jest przeciwwskazany do stosowana u kobiet w III trymestrze ciąży, ponieważ zwiększa ryzyko powikłań u matki i dziecka w okresie okołoporodowym.



Działania niepożądane:

Niezbyt często: niestrawność, ból brzucha, nudności, ból głowy, pokrzywka, świąd.

Rzadko: biegunka, wzdęcia, zaparcia, wymioty, zapalenie błony śluzowej żołądka, zawroty głowy, bezsenność, pobudzenie, drażliwość i uczucie zmęczenia, obrzęki.



Uwagi:

Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie powinien wpływać na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Należy skonsultować się z lekarzem podczas stosowania ibuprofenu podczas pierwszych 6 miesięcy ciąży. Nie ma konieczności przerywania karmienia piersią podczas krótkotrwałego stosowania ibuprofenu w małych dawkach stosowanych w leczeniu bólu i gorączki.



Opakowanie: 20 kapsułek



Użytkownicy, którzy kupili ten produkt kupili również: 

 



 

Paczkomaty InPost