Waluty:
Twój koszyk Wartość:  0,00 zł

Apteka internetowa z dostawą do domu!

Vicks SymptoMed Complete Cytrynowy 10saszetek

Paracetamol, Guaifenesi, Phenyleph.hydr.

Producent: Wcik Pharma
Produkt jest dostępny
Cena:  16,45 
op
Do przechowalni



Poleć znajomemu
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Wskazania:

Vicks SymptoMed Complete Cytrynowy wskazany jest w celu łagodzenia objawów przeziębienia i grypy, takich jak: ból głowy, ból ciała, ból gardła, gorączka, przekrwienie nosa oraz kaszel z odksztuszaniem.



Właściwości:

Vicks SymptoMed Complete o smaku cytrynowym to proszek w wygodnych do użycia saszetkach, zawierający substancje wpływające na złagodzenie objawów towarzyszących przeziębieniu i grypie. Środek wykazuje działanie przeciwbólowe oraz przeciwgorączkowe i wskazany jest przy bólach różnego pochodzenia, takich jak: ból głowy, bóle mięśniowe towarzyszące przeziębieniu i grypie, ból gardła oraz kaszel z odksztuszaniem.



Sposób użycia:

Rozpuścić 1 saszetkę w kubku z gorącą ale nie wrzącą wodą (ok. 250 ml). Pozostawić do ostygnięcia i uzyskania temperatury nadającej się do picia.

Dorośli i dzieci od 12 lat: 1 saszetka co 4-6 godz. w razie potrzeby. Nie więcej niż 4 saszetki na dobę.


Nie podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat.



Skład:

1 saszetka zawiera: 500 mg paracetamolu, 200 mg gwajafenezy, 10 mg fenylefryny chlorowodorku.



Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.



Opakowanie: 10 saszetek.



Użytkownicy, którzy kupili ten produkt kupili również: 

 



 

Paczkomaty InPost