Waluty:
Twój koszyk Wartość:  0,00 zł

Apteka internetowa z dostawą do domu!

Nurofen Ultima 12tabletek

Ibuprofenum, Paracetamolum

Producent: Reckitt Benckiser
Produkt jest dostępny
Cena:  7,75 
op
Do przechowalni



Poleć znajomemu
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Wskazania:

Leczenie łagodnego do umiarkowanego bólu związanego z migreną, bólu głowy, bólu pleców, bólów menstruacyjnych, bólu zęba, bólów reumatycznych, bólu mięśni, bólu związanego z łagodnymi postaciami zapalenia stawów, leczeniu objawów przeziębienia oraz grypy, bólu gardła i gorączki.



Właściwości:

Lek zawiera dwie substancje czynne: ibuprofen i paracetamol. Ibuprofen należy do grupy leków określanych jako NLPZ. Działanie tej grupy leków polega na zmniejsznaiu bólu, zmniejszaniu obrzeku oraz obniżaniu wysokiej temperatury ciała. paracetamol jest lekim przeciwbólowym, który dzialajac inaczej niż ibuprofen, łagodzi ból i gorączkę.



Sposób użycia:

Dorośli: przyjąć 1 tabletkę z jedzeniem lub piciem do 3 razy na dobę.

Należy zachować co najmniej 6-godzinną przerwę między kolejnymi dawkami.

Jeśli po przyjęciu jednej tabletki objawy nie ustępują, można przyjąć maksymalnie 2 tabletki do 3 razy na dobę.

Leku nie należy stosować dłużej niż przez 3 dni.



Skład:

Każda tabletka zawiera 200mg ibuprofenu i 500mg paracetamolu, kroskarmeloza sodowa, celuloza mikrokrystaliczna, krzemionka koloidalna bezwodna, magnezu stearynian, kwas stearynowy, otoczka tabletki: alkohol poliwinylowy, tytanu dwutlenek, talk, makrogol, potasu glinokrzemian, polisorbat.



Przeciwwskazania:

Owrzodzenia żołądka, perforacja lub krwawienie, uczulenie na ibuprofen lub którykolwiek z pozostałych składników leku, kwas acetylosalicylowy, przyjmowanie innych leków z grupy NLPZ lub kwas acetylosalicylowy powyżej 75mg na dobę.



Opakowanie: 12 tabletek



Użytkownicy, którzy kupili ten produkt kupili również: 

 



 

Paczkomaty InPost