Waluty:
Twój koszyk Wartość:  0,00 zł

Apteka internetowa z dostawą do domu!

Paracetamol zawiesina doustna 100ml Aflofarm

Paracetamolum

Producent: Aflofarm
Produkt jest dostępny
Cena:  4,50 
op
Do przechowalni



Poleć znajomemu
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Wskazania:

Zaleca się stosowanie Paracetamolu w bólach:

- głowy,

- zębów (w tym w bólu związanym z ząbkowaniem),

- po zabiegach chirurgicznych i stomatologicznych,

- mięśniowych i kostno-stawowych.



Właściwości:

Paracetamol w zawiesinie to środek o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym o smaku truskawkowym przeznaczony specjalnie dla dzieci powyżej 3 miesiąca życia.



Sposób użycia:

Dawka jednorazowa: 10-15 mg/kg masy ciała.

Niemowlęta 3-12 miesiąca życia: 2,5-5 ml.

Dzieci 2-6 roku życia: 5-10 ml.

Dzieci 7-12 rok życia: 10-20 ml.

Podawać co 4 godziny, maksymalnie do 4 razy na dobę.



Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Nie stosować równocześnie z innymi lekami zawierającymi paracetamol.



Działania niepożądane:

Mogą wystąpić reakcje nadwrażliwości (np. świąd, wysypka).

Objawy ze strony przewodu pokarmowego: nudności, wymioty.



Opakowanie: 100 ml

 



Użytkownicy, którzy kupili ten produkt kupili również: 

 



 

Paczkomaty InPost