Waluty:
Twój koszyk Wartość:  0,00 zł

Apteka internetowa z dostawą do domu!

Aspirin Effect 10saszetek

Acidum acetylsalicylicum

Producent: Bayer
Produkt jest dostępny
Cena:  10,65 
op
Do przechowalni



Poleć znajomemu
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Wskazania:

Dolegliwości bólowe np. ból głowy, bóle zębów, bóle mięśni, stawów, pleców. Dolegliwości towarzyszące przeziębieniu i grypie. Gorączka.



Właściwości:

Aspirin® Effect ma korzystniejszy od zwykłych tabletek profil farmakokinetyczny.

W randomizowanym badaniu klinicznym wykazano, że zastosowanie Aspirin® Effect (500 mg) w formie suchego granulatu z dodatkiem substancji buforujących, pozwala na znacznie szybsze uzyskanie maksymalnego stężenia ASA we krwi w porównaniu ze zwykłą tabletką Aspirin® 500 mg. Dla Aspirin® Effect czas ten wyniósł około 20 minut, podczas gdy dla tabletek – 30 minut.

Dodatkowo wykazano, że zastosowanie Aspirin® Effect pozwalało na uzyskanie wyższego stężenia ASA w osoczu krwi w porównaniu ze zwykła tabletką (5 mg/l vs 2,7 mg/l).

Uzyskane wyniki sugerują, że Aspirin® Effect przynosi ulgę w bólu wyraźnie szybciej niż zwykłe tabletki oraz może wykazywać silniejsze działanie przeciwbólowe w porównaniu ze zwykłą tabletką.



Sposób użycia:

Pojedyncza dawka dla dorosłych to 1-2 saszetki, maksymalnie do 8 saszetek na dobę.

Dla młodzieży powyżej 12 lat: 1 saszetka jednorazowo, lecz nie więcej niż 3 saszetki na dobę.



Skład:

1 saszetka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego oraz substancje pomocnicze.

Aspirin® Effect, 500 mg, granulat.



Opakowanie: 10 saszetek



Użytkownicy, którzy kupili ten produkt kupili również: 

 



 

Paczkomaty InPost