Waluty:
Twój koszyk Wartość:  0,00 zł

Apteka internetowa z dostawą do domu!

Efferalgan 150mg 10czopków doodbytniczych

Paracetamolum

Producent: Bristol Myers Squibb
Produkt jest dostępny
Cena:  6,58 
op
Do przechowalni



Poleć znajomemu
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Wskazania:

Gorączka, leczenie objawowe stanów grypopodobnych i przeziębienia.



Właściwości:

Lek przeciwgorączkowy i przeciwbólowy.



Sposób użycia:

Preparat do stosowania doodbytniczego. U dzieci należy przestrzegać dawkowania w odniesieniu do masy ciała: dla niemowląt i dzieci o masie ciała od 8 do 12 kg właściwa dawka to 1 czopek, w razie koniecznośći co 6 godzin, nie należy stosować więcej niż 4 czopki na dobę.

Zalecana dawka dobowa to 60mg/kg masy ciała - nalezy ją podać w 4 dawkach p[odzielonych po 15mg/kg mc. co 6 godzin.

Dorośli i dzieci powyżej 50kg: całkowita dawka paracetamolu nie może być większa niż 4g na dobę.



Skład:

Paracetamol 150 mg, substancja pomocnicza: półsyntetyczne glicerydy.



Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Ciężka niewydolność wątroby lub nerek.

Choroba alkoholowa.

Ostrożnie stosować u pacjentów z niewydolnością wątroby i nerek.

Szczególne ryzyko uszkodzenia wątroby istnieje u pacjentów głodzonych i regularnie spożywających alkohol.

Mniej niż 5% pacjentów z nadwrażliwością na pochodne kwasu acetylosalicylowego może również być uczulona na paracetamol.



Opakowanie: 10 czopków



Użytkownicy, którzy kupili ten produkt kupili również: 

 



 

Paczkomaty InPost