Waluty:
Twój koszyk Wartość:  0,00 zł

Apteka internetowa z dostawą do domu!

Efferalgan 80mg 10czopków doodbytniczych

Paracetamolum

Producent: UPSA
Produkt jest dostępny
Cena:  6,28 
op
Do przechowalni



Poleć znajomemu
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Wskazania:

Gorączka, leczenie objawowe stanów grypopodobnych i przeziębienia



Właściwości:

Preparat o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Obniża podwyższoną temperaturę ciała występującą w czasie choroby.



Sposób użycia:

U dzieci należy przestrzegać dawkowania w odniesieniu do masy ciała: dla niemowląt o masie ciała od 4 do 6 kg (wiek około 1-4 miesiąca) właściwa dawka to 1 czopek, w razie konieczności co 6 godzin, nie należy stosować więcej niż 4 czopki na dobę.

Zalecana dawka dobowa to 60mg/kg masy ciała - należny ją podać w 4 dawkach podzielonych po 15mg/kg mc. co 6 godzin. Ze względu na możliwość miejscowego działania drażniącego nie zaleca się stosowania czopków częściej niż 4 razy na dobę. Okres stosowania powinien być możliwie krótki.



Podawane doodbytniczo.



Skład:

1 czopek zawiera: substancje czynne: Paracetamol 80 mg., substancje pomocnicze: Półsyntetyczne glicerydy do 1g.



Przeciwwskazania:

Uczulenie na paracetamol lub inne składniki preparatu, ciężka niewydolność wątroby lub nerek.



Opakowanie: 10 czopków



Użytkownicy, którzy kupili ten produkt kupili również: 

 



 

Paczkomaty InPost