Waluty:
Twój koszyk Wartość:  0,00 zł

Apteka internetowa z dostawą do domu!

Cefalgin 10tabletek

Paracetamolum, Propyphenazone, Coff.

Producent: Polfa
Produkt jest dostępny
Cena:  5,99 
op
Do przechowalni



Poleć znajomemu
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Wskazania:




  • bóle o słabym lub umiarkowanym nasileniu: migrenowe bóle, bóle zębów, bóle miesiączkowe, nerwobóle,


  • gorączka  



Właściwości:

Lek łączy w sobie działanie poszczególnych składników. Propyfenazon działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Kofeina wykazuje działanie pobudzające na ośrodki: oddechowy, naczynioruchowy i nerwu błędnego.

 

Sposób użycia:

Dorośli: jednorazowo od 1 do 2 tabletek.

W razie potrzeby dawkę można powtórzyć do 3 razy na dobę.

Tabletkę należy popić dużą ilością wody.

Leku nie należy stosować dłużej niż 7 dni beż porozumienia z lekarzem.  



Skład:

Jedna tabletka zawiera:




  • paracetamol 250 mg


  • propyfenazon 150 mg


  • kofeina 50 mg



Przeciwwskazania:




  • nadwrażliwość na paracetamol, kofeinę lub kwas acetylosalicylowy lub którykolwiek składnik produktu,


  • nadwrażliwość na pirazolony lub pochodne tych związków ( fenazon, propyfenazon, aminofenazon, fenylobutazon, metamizol)


  • ciężka niewydolność wątroby i (lub) nerek,


  • zmiany w obrazie krwi obwodowej jka niedokrwistość, leukopenia, agranulocytoza,


  • wrodzony niedobór dehydrogenazy glukzo-6-fosforanowej,


  • nadciśnienie tętnicze,


  • choroba wrzodowa żołądka i (lub) dwunastnicy,


  • ostra porfiria wątrobowa,


  • choroba alkoholowa.



Opakowanie: 10 tabletek

 



Użytkownicy, którzy kupili ten produkt kupili również: 

 



 

Paczkomaty InPost