Waluty:
Twój koszyk Wartość:  0,00 zł

Apteka internetowa z dostawą do domu!

Ibufen zawiesina doustna o smaku malinowym 100ml

Ibuprofenum

Producent: Medana Pharma
Produkt jest dostępny
Cena:  13,85 
op
Do przechowalni



Poleć znajomemu
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Wskazania do stosowania:




  • w przebiegu odczynu poszczepiennego).


  • bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego


  • bóle głowy, gardła i mięśni np. w przebiegu zakażeń wirusowych,


  • bóle mięśni, stawów i kości, na skutek urazów narządu ruchu (nadwerężenia, skręcenia),


  • bóle na skutek urazów tkanek miękkich, bóle pooperacyjne,


  • bóle zębów, bóle po ekstrakcji zębów, bóle na skutek ząbkowania,


  • bóle głowy,


  • bóle uszu występujące w stanach zapalnych ucha środkowego.



Dawkowanie i sposób podawania:

Do opakowania dołączona jest łyżka miarowa lub dozownik w formie strzykawki.

Dawka dobowa produktu leczniczego IBUFEN zawiesina doustna wynosi 20 do 30 mg/kg masy ciała, podana w dawkach podzielonych według poniższego schematu:

Niemowlęta od 3 do 6 miesięcy (5 kg do 7,6 kg): 3 razy po 2,5 ml w ciągu doby

Niemowlęta od 6 do 12 miesięcy (7,7 kg do 9 kg): 3 do 4 razy po 2,5 ml w ciągu doby

Dzieci od 1 do 3 lat (10 kg do 15 kg): 3 razy po 5 ml w ciągu doby

Dzieci od 4 do 6 lat (16 kg do 20 kg): 3 razy po 7,5 ml w ciągu doby

Dzieci od 7 do 9 lat (21 kg do 29 kg): 3 razy po 10 ml w ciągu doby

Dzieci od 10 do 12 lat (30 kg do 40 kg): 3 razy po 15 ml w ciągu doby



Skład:

100 ml zawiesiny zawiera:

Substancję czynną: ibuprofen 2 g



Opakowanie: 100ml



Użytkownicy, którzy kupili ten produkt kupili również: 

 



 

Paczkomaty InPost