Waluty:
Twój koszyk Wartość:  0,00 zł

Apteka internetowa z dostawą do domu!

Ibuprom 200mg 50tabletek

Ibuprofenum

Producent: US Pharmacia
Produkt jest dostępny
Cena:  19,15 
op
Do przechowalni



Poleć znajomemu
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Wskazania:

Lek stosuje się w leczeniu choroby przeziębieniowej, bólów, obrzęków, zaczerwienienia stawów na tle reumatycznym, bólów głowy, zębów, mięśni oraz bólów związanych z okresem krwawienia miesięcznego.



Właściwości:

Lek działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie.



Sposób użycia:

Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 1-2 tabletek co 4 godziny, stosować po posiłkach. Maksymalna dawka dobowa wynosi 1200 mg.



Skład:

Ibuprofen (Ibuprofenum) 200 mg.



Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na ibuprofen i inne leki z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Czynna choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy. III trymestr ciąży. Okres karmienia piersią. Dzieci poniżej 12 roku życia. Ostrożnie stosować w niewydolności mięśnia sercowego, nerek i wątroby, astmie oskrzelowej, nadciśnieniu tętniczym, u osób leczonych lekami przeciwkrzepliwymi, moczopędnymi, nasercowymi, cyklosporyną, metrotreksatem, kwasem walproinowym, probenecidem, w chorobach zmieniających czynność płytek krwi, w hemofilii.



Działania niepożądane:

Niestrawność, ból brzucha, nudności, bóle głowy, pokrzywka, świąd, biegunka, wzdęcia, zaparcia, wymioty, zapalenie błony śluzowej żołądka, zawroty głowy, bezsenność, pobudzenie, drażliwość, uczucie zmęczenia, obrzęki.



Opakowanie: 50 tabletek



Użytkownicy, którzy kupili ten produkt kupili również: 

 



 

Paczkomaty InPost