Waluty:
Twój koszyk Wartość:  0,00 zł

Apteka internetowa z dostawą do domu!

Paracetamol Hasco zawiesina doustna dla niemowląt i dzieci o smaku pomarańczowym 150g

Paracetamolum

Producent: Hasco-Lek
Produkt jest dostępny
Cena:  5,12 
op
Do przechowalni



Poleć znajomemu
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Wskazania:

Gorączka i bóle różnego pochodzenia (np. po zabiegach chirurgicznych, bóle związane z wyrzynaniem się zębów, bóle głowy o łagodnym lub umiarkowanym nasileniu), dolegliwości towarzyszące reakcji organizmu na szczepionkę (ból, gorączka, odczyn miejscowy).
U niemowląt od 0 do 3 miesiąca życia (o masie ciała do 4 kg): leczenie objawowe gorączki trwającej nie dłużej niż 3 dni oraz bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego.

Właściwości:

Lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy.

Sposób użycia:

Lek stosuje się doustnie. Przed użyciem energicznie wstrząsnąć w celu uzyskania jednolitej zawiesiny.Jeśli lekarz nie zaleci inaczej, przeciętna jednorazowa dawka paracetamolu wynosi 10 do 15 mg na kilogram masy ciała.
W razie konieczności dawkę można powtarzać, nie częściej niż co 4-6 godzin,do 4 razy na dobę, czyli maksymalnie 60 mg/kg mc./dobę.
Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu leczniczego, ciężka niewydolność wątroby lub wirusowe zapalenie wątroby, ciężka niewydolność nerek, choroba alkoholowa.

Skład:

5 ml zawiesiny zawiera 120 mg paracetamolu (paracetamolum).
Substancja pomocnicza - sacharoza, sodu pirosiarczyn.

Opakowanie: 150 gram


 



 

Paczkomaty InPost