Waluty:
Twój koszyk Wartość:  0,00 zł

Apteka internetowa z dostawą do domu!

Ibuprom Max 400mg 48tabletek

Ibuprofenum

Producent: US Pharmacia
Produkt jest dostępny
Cena:  17,59 
op
Do przechowalni



Poleć znajomemu
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Wskazania:

Bóle różnego pochodzenia w tym: bóle głowy, migreny, bóle menstruacyjne, bóle zębów, bóle mięśni, kości i stawów, bóle krzyża, bóle pourazowe, nerwobóle, rwa kulszowa.



Właściwości:

Powstał z myślą o ludziach cierpiących na najbardziej uciążliwe bóle z którymi inne leki mogą sobie nie poradzić. Ibuprom Max zawiera  maksymalną dostępna bez recepty dawkę substancji czynnej (400 mg ibuprofenu), która koncentruje swoją siłę działania bezpośrednio na źródle bólu dając tym samym pewność, że ustąpią bóle takie jak: migrena, bóle menstruacyjne, bóle krzyża oraz bóle zębów.



Sposób użycia:

Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 1 tabletka co 4 godziny, stosować po posiłkach. Maksymalna dawka dobowa wynosi 1200 mg.



Skład:

Ibuprofen (Ibuprofenum) 400 mg.



Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na ibuprofen i inne leki z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych, czynna choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy, III trymestr ciąży. okres karmienia piersią, dzieci poniżej 12 roku życia, ostrożnie stosować w niewydolności mięśnia sercowego, nerek i wątroby, astmie oskrzelowej, nadciśnieniu tętniczym, u osób leczonych lekami przeciwkrzepliwymi, moczopędnymi, nasercowymi, cyklosporyną, metrotreksatem, kwasem walproinowym, probenecidem, w chorobach zmieniających czynność płytek krwi, w hemofilii.



Działania niepożądane:

Niestrawność, ból brzucha, nudności, bóle głowy, pokrzywka, świąd, biegunka, wzdęcia, zaparcia, wymioty, zapalenie błony śluzowej żołądka, zawroty głowy, bezsenność, pobudzenie, drażliwość, uczucie zmęczenia, obrzęki.



Opakowanie: 48 tabletek



Użytkownicy, którzy kupili ten produkt kupili również: 

 



 

Paczkomaty InPost