Waluty:
Twój koszyk Wartość:  0,00 zł

Apteka internetowa z dostawą do domu!

Febrisan Zatok 24tableteki

Paracetamolum, Coffeinum, Phenylephrinum

Producent: Takeda
Produkt jest dostępny
Cena:  10,45 
op
Do przechowalni



Poleć znajomemu
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Wskazania:

Krótkotrwałe leczenie objawów przeziębienia i grypy takich jak: gorączka, dreszcze, bóle głowy, bóle mięśniowe, bóle gardła, katar, oraz obrzęk błony śluzowej nosa i zatok przynosowych.

Właściwości:

Lek o działaniu:
- udrożniającym przewody nosowe i zatoki przynosowe,
- przeciwbólowym,
- przeciwgorączkowym.

Sposób użycia:

Podanie doustne.
Dorośli i młodzeż w wieku powyżej 12 lat: 1 lub 2 tabletki co 4-6 godzin. Nie stosować więcej niż 8 tabletek na dobę.

Skład:

1 tabletka zawiera:
– Paracetamol (Paracetamolum) 500 mg
– Kofeina (Coffeinum) 25 mg
– Fenylefryny chlorowodorek (Phenylephrini hydrochloridum) 5 mg

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na substancje czynne lub na którąkolwiek substancję pomocniczą, nadciśnienie tętnicze, tętniaki, nadczynność tarczycy, choroby serca, ciężka niewydolność nerek, niewydolność wątroby, cukrzyca, wrodzony niedobór enzymu: dehydrogenazy glukozo -6-fosforanowej, leczenie inhibitorami MAO oraz okres do 2 tygodni po ich odstawieniu, ß-adrenolitykami, trójpierścieniowymi lekami przeciwdepresyjnymi, zydowudyną.; jaskra z wąskim kątem przesączania, ciąża i okres karmienia piersią, choroba alkoholowa, dzieci w wieku poniżej 12 lat.

Opakowanie: 24 tableteki powlekane.


 



 

Paczkomaty InPost