Waluty:
Twój koszyk Wartość:  0,00 zł

Apteka internetowa z dostawą do domu!

Ibum Express 400mg 12kapsułek

Ibuprofenum

Producent: Hasco-Lek
Produkt jest dostępny
Cena:  5,39 
op
Do przechowalni



Poleć znajomemu
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Wskazania:

Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego:
- bóle głowy (w tym także migreny),
- bóle zębów, bóle mięśniowe, stawowe i kostne;
- bóle po urazach, nerwobóle, bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie; - bolesne miesiączkowanie.
- stany gorączkowe różnego pochodzenia (między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych).

Właściwości:

Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne.

Sposób użycia:

Dorośli i dzieci powyżej 12. lat: dawka początkowa to 1 kapsułka. W razie potrzeby 1 kapsułka co 4-6 godzin. Nie należy stosować dawki większej niż 3 kapsułki (1200mg ibuprofenu) na dobę. Bez konsultacji z lekarzem nie stosować dłużej niż 3 dni.

Skład:

1 kapsułka zawiera:
substancję czynną: ibuprofen 400mg
substancje pomocnicze: makarogol 400, potasu wodorotlenek 50%, żelatyna, sorbitol ciekły, częściowo odwodniony, żółcień chinolinowa E 104, błękit patentowany E 131.

Przeciwwskazania:

Uczulenie na którykolwiek ze składników leku, choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy, u pacjentów, u których w takcie leczenia kwasem acetylosalicylowym lub innymi niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi występowały jakiekolwiek objawy alergii w postaci kataru, pokrzywki lub astmy oskrzelowej; stosowanie innych NLPZ w tym inhibitorów COX-2, ciężka niewydolność wątroby nerek lub serca, krwawienie w mózgu lub inne krwawienie, zaburzenia krzepnięcia krwi, skaza krwotoczna, odwodnienie, w ostatnich 3 miesiącach ciąży. Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 12. lat, nietolerancja niektórych cukrów.

Opakowanie: 12 kapsułek

Użytkownicy, którzy kupili ten produkt kupili również: 

 



 

Paczkomaty InPost