Waluty:
Twój koszyk Wartość:  0,00 zł

Apteka internetowa z dostawą do domu!

Polopiryna Max Hot 8saszetek

Acidum acetylsalic., Ac.ascorbic., Coff.

Producent: Polpharma
Produkt jest dostępny
Cena:  8,28 
op
Do przechowalni



Poleć znajomemu
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Wskazania:

Lek wieloskładnikowy do stosowania w gorączce i dolegliwościach bólowych związanych z przeziębieniem i grypą. Bóle o lekkim i średnim nasileniu (ból gardła, bóle mięśniowe, kostno-stawowe, bóle głowy).

Właściwości:

Proszek do sporządzenia roztwory doustnego o smaku cytrynowym. Lek zawiera sacharozę. Jak każdy lek, lek ten może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią.

Sposób użycia:

Dorośli, młodzież w wieku 16 lat i powyżej 1 saszetka co 6-8 godzin w zależności od potrzeby. Nie należy przekraczać dawki 4 g kwasu acetylosalicylowego na dobę (8 saszetek).
Zawartość jednej saszetki należy rozpuścić w szklance gorącej wody, wymieszać i wypić. Lek zaleca się stosować po posiłku. Przyjmować doustnie w postaci gorącego napoju.

Skład:

Substancjami czynnymi leku są: kwas acetylosalicylowy, kwas askorbowy (Witamina C), kofeina.
Każda saszetka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego (Acidum acetylsalicylicum) + 300 mg kwasu askorbowego (Acidum ascorbicum) + 50 mg kofeiny (Coffeinum). Pozostałe składniki to: krzemionka koloidalna bezwodna, sacharoza, sacharyna sodowa, aromat cytrynowy 96833-51, sodu cyklaminian.

Opakowanie: 8 saszetek

Użytkownicy, którzy kupili ten produkt kupili również: 

 



 

Paczkomaty InPost