Waluty:
Twój koszyk Wartość:  0,00 zł

Apteka internetowa z dostawą do domu!

Aspirin Pro 500mg 80 tabletek

Acidum acetylsalicylicum

Producent: Bayer
Produkt jest dostępny
Cena:  47,15 
op
Do przechowalni



Poleć znajomemu
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Wskazania:

Lek do objawowego leczenia w gorączce i (lub) bólu o małym lub umiarkowanym nasileniu np. ból głowy, dolegliwości towarzyszące przeziębieniu, bóle zębów, bóle mięśni.

Właściwości:

Kwas acetylosalicylowy wykazuje działanie: przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, przeciwzapalne, hamuje agregację płytek krwi.
ASPIRIN® PRO to nowoczesna tabletka powlekana z musującym rdzeniem. Dzięki unikatowej, opatentowanej przez firmę Bayer technologii mikroaktywnych cząsteczek przynosi jeszcze szybszą ulgę w bólach głowy, zębów i mięśni, a także łagodzi dolegliwości towarzyszące przeziębieniu i grypie. Działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo oraz łagodzi stan zapalny

Sposób użycia:

Dorośli: doraźnie 1-2 tabletki po 500 mg, maksymalnie 4 g kwasu acetylosalicylowego na dobę.
Dzieci w wieku powyżej 12 lat: jednorazowo 1 tabletka.

Skład:

1 tabletka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego.

Opakowanie: 80 tabletek

Użytkownicy, którzy kupili ten produkt kupili również: 

 



 

Paczkomaty InPost