Waluty:
Twój koszyk Wartość:  0,00 zł

Apteka internetowa z dostawą do domu!

Paracetamol Hasco 80 mg 10 czopków doodbytniczych

Producent: Hasco-Lek
Produkt jest dostępny
Cena:  3,28 
op
Do przechowalni



Poleć znajomemu
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Wskazania:

Bóle różnego pochodzenia i stany gorączkowe.

Właściwości:

Preparat zawiera substancję czynną paracetamol o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Czas działania przeciwbólowego wynosi 4-6 godz. Działanie przeciwgorączkowe 6-8 godz.

Sposób użycia:

Czopki Paracetamol Hasco stosuje się doodbytniczo.
U dorosłych stosuje się dawkę 500 mg jednorazowo.
U dzieci dawkę ustala się wg masy ciała (przeciętna jednorazowa dawka wynosi 10-15 mg/kg masy ciała) lub według poniżej informacji:
3 miesiące - 1 rok - 80 mg
203 lata 125 mg
4-6 lat 125 mg do 250 mg
7-8 lat 250 mg
9-10 lat 250 mg do 500 mg
11-12 lat 500 mg
W razie potrzeby dawkę można powtarzać co 4 godziny, ale nie więcej niż 4 razy na dobę.

Skład:

1 czopek zawiera substancję czynną w dawce: paracetamol 80 mg.

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na paracetamol, ciężka niewydolność wątroby lub wirusowe zapalenie wątroby, choroba alkoholowa, ciężka niewydolność nerek.

Opakowanie: 10 czopków doodbytniczych

Użytkownicy, którzy kupili ten produkt kupili również: 

 



 

Paczkomaty InPost