Waluty:
Twój koszyk Wartość:  0,00 zł

Apteka internetowa z dostawą do domu!

Vicks SymptoMed (smak pomarańczowy) 10 saszetek

Paracetamol.,Phenyleph.hydr.Chlorphenira

Producent: Teva Pharmaceuticals
Produkt jest dostępny
Cena:  15,10 
op
Do przechowalni



Poleć znajomemu
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Wskazania:

eczenie objawowe przeziębienia i grypy, przebiegających z gorączką, słabym lub umiarkowanym bólem (np. bólem głowy, gardła, mięśni), obrzękiem błony śluzowej nosa z tworzeniem wydzieliny.

Właściwości:

Paracetamol wykazuje działanie przeciwgorączkowe i przeciwbólowe. Fenylefryna - zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa.

Chlorfenamina - substancja przeciwhistaminowa, zmniejsza ilość wydzieliny z nosa.

Sposób użycia:

Dorośli: jedna saszetka co 4-6 godzin (cztery do sześciu razy na dobę). Nie należy stosować więcej niż 6 saszetek w ciągu 24 godzin.

Pacjenci z łagodną do umiarkowanej niewydolnością wątroby: nie należy przyjmować więcej niż 2 g paracetamolu (3 saszetki produktu leczniczego Vicks SymptoMed) na dobę zachowując minimalnie 8-godzinny odstęp pomiędzy przyjmowanymi dawkami produktu leczniczego (patrz punkt 4.4 Specjalne ostrzeżenia i środki ostrożności dotyczące stosowania).

Pacjenci z niewydolnością nerek: ze względu na zawartą dawkę paracetamolu produkt ten nie jest wskazany do stosowania w tej grupie pacjentów.

Skład:

Każda saszetka zawiera:
650 mg paracetamolu (Paracetamolum);
16 mg fenylefryny wodorowinianu (Phenylephrini hydrogenotartras)
4 mg chlorfenaminy maleinianu (Chlorphenamini maleas), co odpowiada 2,8 mg chlorfenaminy. Substancje pomocnicze o znanym działaniu: mannitol.

Opakowanie: 10 saszetek

Użytkownicy, którzy kupili ten produkt kupili również: 

 



 

Paczkomaty InPost