Waluty:
Twój koszyk Wartość:  0,00 zł

Apteka internetowa z dostawą do domu!

Ibufen Forte zawiesina dla dzieci o smaku malinowym 100ml

Ibuprofenum

Producent: Polpharma
Produkt jest dostępny
Cena:  13,84 
op
Do przechowalni



Poleć znajomemu
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Wskazania:

Gorączka różnego pochodzenia (także w przebiegu zakażeń wirusowych; bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego (także bóle uszu występujące w stanach zapalnych ucha środkowego); dla dzieci powyżej 3 miesiąca życia.


Właściwości:

W postaci zawiesiny, ma słodki, malinowy smak, ale nie zawiera cukru. Nie zawiera barwników.


Sposób użycia:

Lek należy stosować zgodnie z zaleceniami lekarza. W razie wątpliwości należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Podanie doustne. Do opakowania dołączony jest dozownik w formie strzykawki.
Określając dawkę ibuprofenu należy uwzględnić masę ciała (mc.) i wiek pacjenta. Zwykle stosowana dawka pojedyncza ibuprofenu wynosi od 7 do 10 mg/kg mc., aż do maksymalnej dawki dobowej wynoszącej 30 mg/kg mc., podzielonej na 3 do 4 pojedynczych dawek. Minimalna przerwa pomiędzy kolejnymi dawkami wynosi 6 godzin.


Skład:

5ml zawiesiny zawiera 200mg ibuprofenu.


Opakowanie: 100ml

Użytkownicy, którzy kupili ten produkt kupili również: 

 



 

Paczkomaty InPost