Waluty:
Twój koszyk Wartość:  0,00 zł

Apteka internetowa z dostawą do domu!

Fervex o smaku malinowym 8 saszetek

Paracetamolum, Ac.ascorb. Pheniramini ma

Producent: Bristol Myers Squibb
Produkt jest dostępny
Cena:  13,89 
op
Do przechowalni



Poleć znajomemu
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Wskazania:

Doraźne leczenie objawów:

- grypy
- przeziębienia
- stanów grypopodobnych (ból głowy, gorączka, zapalenie błony śluzowej nosa i gardła).

Wskazane dla dorosłych i dzieci w wieku powyżej 15 lat.

Właściwości:

Działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo, zmniejasza przekrwienie i obrzęk blon śluzowych, przez co udrażnia przewody nosowe, hamuje odruch kichania i łzawienie oczu. Uzupełnia niedobory kwasu askorbowego.

Sposób użycia:

Dorośli i dzieci w wieku powyżej 15 lat: 1 saszetka 2 lub 3 razy na dobę. Przerwy w podawaniu kolejnych dawek powinny wynosić co najmniej 4 godziny. Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance gorącej lub zimnej wody. Nie należy stosować dłużej niż 5 dni bez porozumienia z lekarzem. W leczeniu stanów grypopodobnych lepiej jest przyjmować lek rozpuszczony w gorącej wodzie, wieczorem, jak najszybciej od wystapienia objawów.

Skład:

1 saszetka zawiera:
paracetamol 500 mg, kwas askorbowy 200 mg, maleinian feniraminy 25 mg oraz m.in. sacharoza (subst. pomocnicza).

Opakowanie: 8 saszetek

Użytkownicy, którzy kupili ten produkt kupili również: 

 



 

Paczkomaty InPost