Waluty:
Twój koszyk Wartość:  0,00 zł

Apteka internetowa z dostawą do domu!

Paracetamol Hasco 0,125g 10czopków doodbytniczych

Paracetamolum

Producent: Hasco
Produkt jest dostępny
Cena:  2,80 
op
Do przechowalni



Poleć znajomemu
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Wskazania:

Bóle różnego pochodzenia, stany gorączkowe


Właściwości:

Preparat zawiera substancję czynną paracetamol o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Czas działania przeciwbólowego wynosi 4-6 godz. Działanie przeciwgorączkowe 6-8 godz.


Sposób użycia:

U dzieci dawkę ustala się wg masy ciała (przeciętna jednorazowa dawka wynosi 10-15mg/kg masy ciała). Pojedynczą dawkę można podawać 4 razy na dobę nie częściej niż co 4 godziny.

Stosowanie u dzieci poniżej drugiego roku życia powinno być zalecone przez lekarza. Maksymalna dawka dobowa paracetamolu dla osób dorosłych w przypadku leczenia krótkotrwałego wynosi 4,0 g, a długotrwałego 2,6 g. Dorośli jednorazowo 500 mg. W razie potrzeby powtarzać 3-4 razy na dobę.


Skład:

1 czopek zawiera:
- substancję czynną: paracetamol 125 mg
- substancję pomocniczą: tłuszcz stały (Witepsol S58)


Opakowanie: 10sztuk

Użytkownicy, którzy kupili ten produkt kupili również: 

 



 

Paczkomaty InPost