Waluty:
Twój koszyk Wartość:  0,00 zł

Apteka internetowa z dostawą do domu!

Paracetamol 1000 mg 10 tabletek Biofarm

Producent: Biofarm
Produkt jest dostępny
Cena:  7,00 
op
Do przechowalni



Poleć znajomemu
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Wskazania:

Bóle różnego pochodzenia i o różnym natężeniu, szczególnie takie jak: bóle głowy, migreny, bóle reumatyczne, bóle stawowe, mięśniowe i kostne, bóle kręgosłupa, nerwobóle, bóle menstruacyjne, bóle zębów.
Gorączka w przebiegu przeziębienia i (lub) grypy.

Sposób użycia:

Paracetamol Biofarm o mocy 1000 mg jest przeznaczony wyłącznie do stosowania u dorosłych i dzieci w wieku od 12 lat i masie ciała powyżej 50 kg. Należy zachować co najmniej 4 - godzinny odstęp pomiędzy podaniem poszczególnych dawek.
Dzieci w wieku poniżej 12 lat.
Paracetamol Biofarm, tabletki powlekane 1000 mg nie jest przeznaczony do stosowania u dzieci w wieku poniżej 12 lat.
Produkt podaje się doustnie. Tabletkę powlekaną należy połknąć, popijając niewielką ilością płynu (najlepiej przegotowanej wody).
Przyjmowanie produktu z pokarmem może prowadzić do opóźnienia rozpoczęcia jego działania.

Skład:

Jedna tabletka powlekana zawiera 1000 mg paracetamolu (Paracetamolum).

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na substancję czynną lub którąkolwiek substancję pomocnicza. Ciężka niewydolność wątroby (skala Child-Pugh 9).
Ciężka niewydolność nerek (klirens kreatyniny < 30 ml/min).
Jednoczesne stosowanie inhibitorów MAO oraz do 2 tygodni po zaprzestaniu ich stosowania.

Opakowanie: 10 tabletek


 



 

Paczkomaty InPost